Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 kwietnia. Imieniny: Ireny, Kleofasa, Wincentego
06/07/2019 - 22:05

Łabowa: to będzie wspaniała impreza. Lubisz konie, musisz tam być [ZDJĘCIA]

Emocje szykują się już od rana, w niedzielę 7 lipca w Łabowej. W tym dniu wszystkie drogi będą prowadziły w działającej w tej miejscowości od pięciu lat stajni terenowo-rajdowej Beskid.

To właśnie w niej odbędą się drugie z cyklu zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody. Ich organizatorem jest właśnie wspomniana stajnia.  Impreza ta odbywa się w ramach Sadeckiego Turnieju Jeździeckiego pod patronatem miesięcznika "Sądeczanin". Jeśli uwielbiasz konie, jeśli stawiasz w tym sporcie pierwsze kroki, albo jeździsz na nich już dobrze, to nie może Cię zabraknąć w niedzielę w Łabowej.

Można będzie podziwiać wspaniałą rywalizację zawodników. Do Łabowej przyjedzie ich w niedzielę trzydziestu jeden z ośmiu stajni w regionie. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Gorący doping na pewno się przyda.

Podczas imprezy odbędą się cztery konkursy skoków przez przeszkody: 50 cm (do 16 lat), 70 cm, konkurs dwufazowy (80 cm) i 90 cm (dla dorosłych). Mocno trzymamy kciuki za startujących w tych zawodach. Rozpoczną się one o godz. 9. odprawą techniczną dla zawodników, a później już zaczną się emocje.

Serdecznie zapraszamy do Łabowej.

Ramowy program zawodów

godz. 9 - oprawa techniczna dla zawodników

godz. 9.50 - początek zawodów.

godz. 10 - konkurs skoków przez przeszkody (50 cm)

Potem odbędą się konkursy: 70 cm, 80 cm (dwufazowy) i 90 cm

Konkurencje będą odbywały się do godzin popołudniowych.

Dojazd: jadąc od Nowego Sącza skręcamy w Łabowej z drogi nr 75 (tuż przed maneżem) w prawo.

Podczas zawodów czynna będzie mała gastronomia.

[email protected], fot. TKDziękujemy za przesłanie błędu