Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 lutego. Imieniny: Bernarda, Eryki, Rajmunda
04/12/2022 - 17:30

Leżał w lesie, kilometr od domu. Ratowali go policjanci i strażacy [ZDJĘCIA]

Niewiele brakowało, a skończyłoby się dramatem, gdyby nie telefon, który zadzwonił w policyjnej dyżurce. Ktoś znalazł w lesie skulonego, wychłodzonego mężczyznę w Kasinie Wielkiej. Żeby do niego dotrzeć konieczna była pomoc strażaków.

fot. OSP Kasina Wielka

Policja otrzymała wezwanie przed dziewiętnastą w sobotę– mówi  Barbara Szczerba z biura prasowego komendy wojewódzkiej. Mężczyzna był w lesie, blisko kilometr od zabudowań.  Poprosiliśmy o pomoc straż pożarną.

czytaj też Pięć rozbitych aut, szóste spłonęło. Noc na drodze jak z sennego koszmaru [ZDJĘCIA] 

Z odsieczą przyszła ochotnicza jednostka z Kasiny Wielkie, która ma Forda Rangera. - Przejechaliśmy osiemset metrów, potem musieliśmy iść pieszo – relacjonują strażacy na Facebooku.

Kiedy go znaleźli, nieszczęśnik leżał skulony. Z nieoficjalnych informacji wynika, że wcześniej pił alkohol. Na desce ortopedycznej strażacy przetransportowali go do wozu terenowego potem zabrała go karetka pogotowia.

czytaj też Straszna śmierć w Beskidach. Znaleźli ich zakopanych w śniegu 

-Mężczyzna został przewieziony do szpitala jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – informuje Barbara Szczerba z Komendy wojewódzkiej. ([email protected]) fopt. OSP Kasina WielkaDziękujemy za przesłanie błędu