Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 26 września. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
01/07/2018 - 08:15

Leżeli na jezdni bez życia. Skuter zamienił się w poskręcane żelastwo [ZDJĘCIA]

Siła zderzenia z osobowym volkswagen polo musiała być potężna - w jednej chwili skuter, na którym jechało dwóch młodych ludzi, zamienił się w poskręcane żelastwo. Z nieprzytomnym kierowcą i pasażerem skutera karetka na sygnale pomknęła do sądeckiego szpitala. Do wypadku doszło w nocy na obwodnicy Starego Sącza.

Auto ma zmiażdżoną szybę i maskę.Na jezdni  leży poskręcane żelastwo, która jeszcze niedawno było skuterem, na którym jechali dwaj młodzi mężczyźni. 

NAJNOWSZE: Nie przeżył zderzenia na obwodnicy Starego Sącza

Do zderzenia doszło pól godziny po północy, na obwodnicy  Starego Sącza, na skrzyżowaniu  z ulicą Popowicką - informuje policja, która jednak na razie nie odpowiada na pytanie, kto zawinił: kierowca skutera czy kierowca Volkswagena. 

- Badamy okoliczności  wypadku - mówi oficer dyżurny komendy miejskiej w Nowym Sączu.

Czytaj też Wyleciał z quada jak z katapulty. Jest w ciężkim stanie [ZDJĘCIA] 

Wiadomo tylko, że nieprzytomni  młodzi ludzie, w wieku około dwudziestu lat leżeli na jezdni.  - Karetka na sygnale przetransportowała ich do szpitala - mówi oficer dyżurny komendy miejskiej straży pożarnej.

Kierowca Volkswagena ze zderzenia wyszedł bez szwanku. Droga w kierunku Starego Sącza długo  była zablokowana.  Do czwartej nad ranem na miejscu pracował jeszcze policyjny zespół wypadkowy i biegły, który dokonał oględzin pojazdów.

[email protected] fot. Straż Pożarna Stary Sącz

Wypadek na obwodnicy Starego Sacza. Skuter zderzyłm się z Volksvagenem Polo
Do wypadku doszło w niedzielę, dwadzieścia minut po północy


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe