Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 18 sierpnia. Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
fot. materiały Jakuba Bocheńskiego
Sądeczanin Jakub Bocheński, który w maju tego roku starał się bez powodzenia o mandat europosła z ramienia "Wiosny" Roberta Biedronia, został "jedynką" wspólnej listy wyborczej "Lewicy" w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Otwiera on listę w okręgu nr 14 obejmującym miasto Nowy Sącz oraz powiaty: nowosądecki, limanowski, gorlicki, nowotarski i tatrzański.
18/08/2019
zawody jeździeckie, Farma Lama w Tyliczu, fot. ZCH.
I już wszystko jasne. Puchary, nagrody i upominki, w tym również od miesięcznika „Sądeczanin” rozdane. Są już w rękach zwycięzców zawodów jeździeckich, które odbyły się dzisiaj w przepięknym ośrodku Farma Lama w Tyliczu koło Krynicy-Zdroju. Zawodnicy i konie, którzy dzielnie pokonywali przeszkody ustawione na parkurze mogą teraz odpocząć.
18/08/2019
Kradzież koni w Kurowie, Fot. Stadnina Klimkówka A.Woda
Właściciele oraz policja nadal szukają siedmiu koni, które zostały skradzione minionej nocy z prywatnego pastwiska w Kurowie, w gminie Chełmiec. Sprawa bezprecedensowego przestępstwa obiegła Polskę lotem błyskawicy. Na osobę, która przekaże informacje, które przyczynią się do odnalezienia skradzionych zwierząt czeka nagroda 10 tysięcy złotych.
18/08/2019
table-wiadomosci


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"