Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
15/07/2020 - 16:05

Łososina Dolna: strażacy dezynfekują urząd gminy. Zagrożenie minęło?

W poniedziałek, 13 lipca br., Ochotnicza Straż Pożarna w Łososinie Dolnej przeprowadziła dezynfekcję pomieszczeń urzędu gminy. Działania strażaków są podyktowane troską o bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników administracyjnych.

Choć praca urzędu gminy w Łososinie Dolnej wiąże się ostatnio z licznymi utrudnieniami, służby robią wszystko, aby było bezpiecznie. Nie inaczej było w tym tygodniu w poniedziałek. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej przeprowadzili gruntowną dezynfekcję pomieszczeń urzędu. Bez ich pomocy byłoby to niemożliwe.

Przypomnijmy. Kilka dni temu poinformowaliśmy naszych czytelników o zamknięciu urzędu gminy z powodu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa u jednego z pracowników administracyjnych. Mieszkańcy, którzy załatwiali ostatnio formalności w urzędzie gminy, powinni zachować szczególną ostrożność. Choć zagrożenie minęło, zaostrzenie zasad bezpieczeństwa w związku z koronawirusem nadal obowiązuje.

Czytaj też: Łososina Dolna: urząd gminy zamknięty. Pracownik ma koronawirusa

Niestety, z uwagi na konieczność odbycia kwarantanny obsługa personalna urzędu została znacznie ograniczona. Podobna sytuacja ma miejsce w gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej. Kontakt z urzędem jest możliwy tylko telefonicznie lub mailowo. W sytuacjach pilnych bezpośredni kontakt z pracownikiem jest możliwy, jednak wyłącznie po wcześniejszym umówieniu na konkretną godzinę.

Miejmy nadzieję, że utrudnienia miną tak szybko, jak to możliwe.

k.kos@sadeczanin.info, fot. UG Łososina Dolna

Łososina Dolna: strażacy dezynfekują urząd gminy. Zagrożenie minęło?
Fot. UG Łososina Dolna


Dziękujemy za przesłanie błędu