Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
09/05/2015 - 12:12

Marcin Zoń w poszukiwaniu światła i kolorowych krajobrazów

W Klubie Sztuki „art&cafe” mieszczącym się w budynku Sokoła (Nowy Sącz ul. Kościuszki 34) oglądać można III. Wystawę Fotograficzną „Kolor”, na której swoje zdjęcia prezentuje Marcin Zoń.


Młody fotografik z Nawojowej, obecnie uczeń Technikum TEB Edukacja na kierunku fototechnik, na dwunastu zdjęciach przedstawia swoje ulubione krajobrazy z Sądecczyzny, Chorwacji i jeden znad olsztyńskich jezior.

Fotografuję od czterech lat i wciąż się uczę. W zdjęcia staram się wkładać całe swoje serce. Te dwanaście zdjęć to początek do dużej wystawy. Lubię widoki i przede wszystkim kolory, które na przykład można uzyskać o porach rannych lub późnowieczornych, czyli kiedy wschodzi i zachodzi słońce. Niektóre zdjęcia były robione w nocy na długich czasach i powstały bardzo ciekawe barwy – mówi Marcin Zoń.

Młodego fotografika pasjonuje również fotografia portretowa. Obecnie zajmuje się projektem „50 twarzy”, który ma także zadanie promujące, zarówno modela jak i autora fotografii. Przed wystawą w Klubie Sztuki „art&cafe” jego zdjęcia prezentowane były w Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Nawojowej, Pałacu Młodzieży i Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu.

(JB)
Fot. JB
Zdjęcia w galerii – Marcin Zoń


Dziękujemy za przesłanie błędu