Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 sierpnia. Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
18/01/2020 - 19:30

Masz meldunek w gminie Piwniczna-Zdrój? To poszusujesz na nartach taniej

Gmina Piwniczna-Zdrój poszła właśnie w ślady gminy Rytro i umożliwiła swoim mieszkańcom zakup tańszych karnetów narciarskich na miejscowym stoku. Na jakie ulgi i na jakich warunkach mogą liczyć piwniczanie?

Masz meldunek w gminie Piwniczna-Zdrój? To poszusujesz na nartach taniej

Przypomnijmy na wstępie, że mieszkańcy gminy Rytro za czterogodzinny karnet płacą w tym roku 20 zamiast 60 złotych. Ta druga cena jest dla przyjezdnych. Na jakie zniżki mogą liczyć na stokach w Wierchomli mieszkańcy gmina Piwniczna-Zdrój?
I w tym wypadku zniżka dotyczy karnetu czterogodzinnego, za który przyjezdny musi zapłacić 65 – karnet pełnopłatny i 55 zł – karnet ulgowy a osoby zameldowane na terenie gminy 55 i 45 zł.
By taki karnet nabyć trzeba w kasie stacji narciarskiej okazać dowód osobisty lub potwierdzenie zameldowania wydane przez Urząd Miejski w Piwnicznej-Zdroju.

Zobacz też: W Rytrze to mają gest: dla mieszkańców karnet na narty trzy razy tańszy

Karnety ulgowe przysługują dzieciom do 12 lat na podstawie ważnej legitymacji szkolnej oraz osobom po 60 roku życia na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek.
Za karnet pobieramy kaucje 10 zł. Zwrot kaucji można uzyskać do końca sezonu narciarskiego w kasach biletowych.
Karnet jest przypisany indywidualnie, nie można go odstępować oraz odsprzedawać osobom trzecim. W przypadku naruszeń zastrzegamy sobie prawo do unieważnienia karnetu.

Ważne. Uczniowie szkół, które zdeklarowały udział w projekcie S-COOL KARNET mogą kupić karnet w cenie 20 zł za 3 h jazdy na podstawie ważnej legitymacji szkolnej.

Potwierdzenie zameldowania na pobyt stały można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Piwnicznej-Zdroju ul. Rynek 20 w godz.7. do 15.. W przypadku osoby dorosłej przedmiotowe potwierdzenie należy odebrać osobiście lub z pełnomocnictwem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

Oprac. ES Fot.: archiwum sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)