Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
26/08/2019 - 09:55

Masz ochotę zagrać w filmie „Magnezja”? Przyjdź na casting do Teatru Nowego

Tłumy sądeczan i nie tylko uczestniczyły w pierwszej części castingu do filmu "Magnezja" w reżyserii Macieja Bochniaka, który poszukuje statystów i epizodystów. Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił i zagrać w tej produkcji, masz jeszcze możliwość wzięcia udziału w drugiej części castingu, który odbędzie się pojutrze (28 sierpnia) w Teatrze Nowym w Nowym Sączu (ul. Jagiellońska 36).

Na pierwszym castingu, który odbył się w Miasteczku Galicyjskim nie brakowało chętnych, którzy chcieli zagrać w najnowszej produkcji Maćka Bochniaka pt. „Magnezaja”.

W filmie ma wystąpić plejada czołowych polskich aktorów i około 300 osób, którzy wypełnią plan.

"Magnezja" to gangsterski kryminał w poetyce westernu i ze sporą dawką czarnego humoru. W zaskakujących aktorskich metamorfozach występują: Dawid Ogrodnik, Mateusz Kościukiewicz, Maja Ostaszewska, Agata Kulesza, Borys Szyc, Małgorzata Gorol, Andrzej Chyra, Magdalena Boczarska, Bartosz Bielenia, Piotr Głowacki, Joachim Lamża, Helena Norowicz, rosyjski aktor Andriej Bagirow i wielu innych.

Producenci szukają głównie mężczyzn, 30+ , typ „bandziora” – zarost, broda mile widziane!, kobiet 30+ i dzieci oraz młodzież w wieku od 14-18 lat.

Drugi casting w Teatrze Nowym w Nowym Sączu (ul. Jagiellońska 36) odbędzie się pojutrze (28 sierpnia) w godzinach od 11 do 17.

Zdjęcia będą kręcone w Nowym Sączu w dniach 5 i 6 września w Miasteczku Galicyjskim.

i.michalec@sadeczanin.info, fot. IM.Dziękujemy za przesłanie błędu