Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 stycznia. Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
06/12/2014 - 08:09

Motomikołaje rozwożą prezenty i uśmiechy na Sądecczyźnie

700 paczek zostanie rozdanych podczas organizowanej przez Sądeckie Towarzystwo Motocyklowe "Sokół" z Nowego Sącza akcji "Mikołaje na motocyklach". Akcja odbywa się po raz piąty. Od wczoraj (5 grudnia) do niedzieli (7 grudnia) około kilkuset podopiecznych domów dziecka, placówek opiekuńczych, a także rodzin zastępczych oraz niezamożnych może spodziewać się wizyty zmotoryzowanych Mikołajów.
Wczoraj kawalkada zmotoryzowanych Mikołajów gościła w domach w Żeleźnikowej Wielkiej (gmina Nawojowa), sądeckich domach, Szpitalu Specjalistycznym i placówce interwencyjnej. Wszędzie wywoływali uśmiech na twarzach obdarowanych dzieci.

- W tym roku rozdamy rekordową liczbę 700 paczek mikołajowych - podkreślił Tomasz Tokarz, organizator akcji.

Dzisiaj (6 grudnia) wybiorą się do Miasteczka Galicyjskiego. Tutaj czekać na nich będzie kilkaset dzieci, które obdarowane zostaną prezentami, a dodatkowo, co uzależnione jest od pogody, czeka je frajda przejażdżek na motocyklach i quadach. Następnie Mikołaj wybierze się do placówek opiekuńczych w Klęczanach i Żmiącej. W niedzielę (7 grudnia) podarunków mogą spodziewać się mali pacjenci w Szpitalu Powiatowym w Krynicy Zdroju i Tyliczu.

(Rob)
Fot. Rob
 


Dziękujemy za przesłanie błędu