Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 12 sierpnia. Imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha
21/05/2020 - 10:10

„Mówiła, że wybiera się do koleżanki…”. Zaginęła 32-letnia Justyna z Bobowej

Co się dzieje z 32-letnią Justyną z Bobowej? Gdzie teraz przebywa? Jak na razie nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na te pytania. Rodzina nie ma z nią kontaktu od czterech dni. Jeśli posiadasz informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu 32-latki, koniecznie skontaktuj się z policją pod numerem telefonu 112.

32-letnia Justyna wyszła ze swojego rodzinnego domu w Bobowej 17 maja. Tata, z którym mieszka, dopiero rano zauważył, że jej nie ma. Około godziny 10 skontaktował się z nią telefonicznie i dowiedział się, że 32-latka wybiera się do przyjaciółki. Niestety od tamtej pory kontakt się urwał. Rodzina zaginionej Justyny bardzo martwi się o nią, ponieważ do tej pory zawsze uprzedzała, gdzie się znajduje.

Zobacz też Pilne! Zaginął 87-letni Aleksander Toman. Jego życie może być zagrożone

Zaginiona 32-latka ma około 160 cm wzrostu, rude włosy, niebieskie oczy i szczupłą budowę ciała. Niestety nie wiadomo, jak była ubrana w dniu zaginięcia.

Jeśli widziałeś ją albo wiesz, gdzie teraz przebywa, koniecznie skontaktuj się z policją pod numerem telefonu 112. Bardzo prosimy o udostępnianie tego komunikatu w portalach społecznościowych. Być może dzięki wam 32-latkę szybciej uda się odnaleźć.

***

Na szczęście zaginiona 32-latka została odnaleziona cała i zdrowa. Bardzo dziękujemy za udostępnianie naszego komunikatu.

RG [email protected], Źr. i fot. Fb Gdziekolwiek jesteśDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)