Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 października. Imieniny: Angeli, Przemysława, Zenobii
20/12/2018 - 14:05

Muszyna i Krynica zbierają przedmioty na licytację dla Natalii Gawęckiej

W Krynicy-Zdroju i Muszynie zbierane są przedmioty, które 5 stycznia trafią na aukcję charytatywną dla Natalii. Jeśli chcesz pomóc w zbiórce, możesz zasponsorować gadżety firmowe, woreczki na prezenty oraz jakiekolwiek przedmioty, usługi, vouchery. Samotnie wychowująca 8-letnią córkę kobieta, 1 grudnia w pożarze straciła dach nad głową i jedyne źródło utrzymania.


1 grudnia

Natalia Gawęcka, młoda matka samotnie wychowująca 8-letnią córeczkę Igę, straciła w pożarze gospodarstwo agroturystyczne. Niedawno dobudowała salę weselną, której uroczyste otwarcie zaplanowała na 22 grudnia. Chciała, aby turyści przybywający do niej w gościnę czuli się wyjątkowo i miło wspominali wizyty na Krzyżówce.5 stycznia, w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju odbędzie się koncert charytatywny dla Natalii, wraz z wielką loterią fantową. W związku z tym prowadzona jest zbiórka przedmiotów na licytację.

Można przynosić m.in słodycze, zabawki, gry, biżuterię, vouchery, kupony na usługi, rozmaite bony (np. do SPA, sklepów, na zajęcia, wczasy), książki sprzęty sportowe i kolekcjonerskie, rękodzieło, ozdoby, stroiki ręcznie robione, odzież z metką, kosmetyki, ramki na zdjęcia. Bardzo ważne, rzeczy muszą być nowe.

Zbiórka odbywa się w kilku miejscach, w tym m.in główny punkt to ulica Kościelna 58 Muszyna, Szkoła nr.1 i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju.

(MK) fot. plakat, PSP Nowy SaczDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)