Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 lipca. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
03/02/2018 - 16:05

Na znak żałoby po śmierci dyrektora Puszko na budynkach szpitala powiewają czarne flagi [ZDJĘCIA]

Na znak żałoby po śmierci Artura Puszko, dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu wywieszono na szpitalnych budynkach przy ul. Młyńskiej czarne flagi.

Dyrektor Puszko kierował sądeckim szpitalem czternaście lat. Zmarł nagle wczoraj wieczorem w domu w Krakowie. Miał 59 lat.

Zobacz także: Lekarze: Śmierć dyrektora Artura Puszko to ogromna strata. Jesteśmy na tyle istotni, na ile pozostajemy w pamięci ludzi

Sądeczanie nie mogą uwierzyć, że odszedł tak szybko. Za szybko. Jeszcze miał tyle planów dotyczących rozwoju sądeckiego szpitala. Placówki, z którą był związany przez ostatnie kilkanaście lat.

Zobacz także: Nie żyje Artur Puszko, dyrektor sądeckiego szpitala im. J. Śniadeckiego

Ludzie, którzy Go znali i z nim współpracowali mówią jednym głosem: „To był budowniczy nowoczesnego szpitala w Nowym Sączu”. Dzięki jego wizji w Nowym Sączu wybudowane zostało Centrum Onkologii, a w ubiegłym roku został oddany do użytku nowoczesny SOR.

Sądecki szpital może się też pochwalić nowoczesnym blokiem operacyjnym, wyremontowanymi oddziałami. Właśnie trwa remont oddziału wewnętrznego.

Dzisiaj, na znak żałoby na budynkach szpitalnych załopotały czarne. Jedna zatknięta została przy głównym wejściu do szpitala, druga natomiast na budynku, gdzie siedzibę ma dyrekcja sądeckiego szpitala.

[email protected], Fot. IM.

Czarne flagi na budynku szpitala w Nowym Sączu
Na znak żałoby po śmierci Artura Puszko, dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu.


Dziękujemy za przesłanie błędu