Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 maja. Imieniny: Emila, Neleny, Romy
19/04/2024 - 13:05

Nadchodzą kolejne remonty na drogach regionu. Można się spodziewać utrudnień

Mieszkańcy muszą się znowu liczyć z utrudnieniami. Kolejne drogi w regionie idą do remontu. Tym razem prace rozpoczną się w gminie Grybów. Umowy zostały już podpisane.

Utrudnienia na drogach Sądecczyzny

W naszym regionie nie brakuje remontów dróg. Są codziennością chociażby w Nowym Sączu. Przypomnijmy, że zamknięta jest ulica Barbackiego czy Kochanowskiego. Prace trwają również w Kasinie Wielkiej na odcinku drogi krajowej nr 28.

Oczywiście remonty powodują również utrudnienia w ruchu i wystawiają bardzo często na próbę cierpliwość kierowców. To cena, którą trzeba zapłacić za poruszanie się lepszymi drogami. Kolejne prace ruszają właśnie w gminie Grybów.

Remonty dróg w gminie Grybów

Podpisane zostały już umowy z wykonawcami. Wyremontowana zostanie droga gminna w Ptaszkowej - Ptaszkowa-Brzegówka-Lassowa. Całkowity koszt to w tym przypadku prawie 1,5 mln zł. 

To jednak nie wszystko. Remontowana będzie również droga Siołkowa – Zagórze - Główna. Wszystko za prawie 1,3 mln zł. Czas na realizację obu robót to maksymalnie 4 miesiące. Dofinansowanie pochodzi z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. ([email protected], fot.: TK/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu