Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
20/01/2018 - 16:40

Nadzieja umiera ostatnia. Becia się odnalazła!!!

Nadzieja umiera ostatnia. Przekonali się o tym właściciele Beci, sympatycznej suczki, podobnej do labradora, która w poniedziałek (15 stycznia) zgubiła się im podczas spaceru w Chełmcu. Poszukiwania trwały kilka dni. Dzisiaj Becia jest już w domu i jest szczęśliwa.

Właściciele suczki poruszyli dosłownie niebo i ziemię, aby odnaleźć ukochaną pupilkę. Przez kilka dni nie ustawali w poszukiwaniach. Jeździli, chodzili, rozpytywali ludzi, czy nie widzieli psiny. Na tablicach ogłoszeniowych na trenie gminy Chełmiec i w innych miejscowościach rozwiesili plakaty o zaginionej Beci z informacją, że dla znalazcy psa jest nagroda.  

Zobacz także: Gdzie jest Becia? Nagroda dla osoby, która odnajdzie psa

- Dzisiaj przed godz. 11.00 dostaliśmy telefon od mieszkańca Marcinkowic, który zobaczył nasz plakat - opowiada uradowana pani Maja, właścicielka psa. – Opisał sukę. Becia przyszła do jego domu we wtorek wieczorem. Na szczęście ten pan sam ma kilka psów, więc zatrzymał ją w kojcu. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za opiekę, jaka zapewnił naszej suni i telefon. Oczywiście otrzymał nagrodę.

Radość Beci, gdy wróciła do domu była ogromna.  - Już bawi się z naszym drugim psem – dodaje pani Maja.

Zobacz także: POMÓŻCIE odnaleźć zaginioną Becię. Może ktoś widział sympatyczną suczkę

Osobom, które po przeczytaniu artykułów o zaginięciu Beci odpowiedziały na apel o pomoc i kontaktowały się z właścicielami wesołej labradorski dziękujemy.  

[email protected], Fot. Becia już w domu. Dzisiejsze zdjęcie nadesłane przez właścicielkę psa.Dziękujemy za przesłanie błędu