Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 26 września. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
23/08/2017 - 19:50

Naprawdę zmarnowało się tyle piwa? Co stało się na Alejach Piłsudskiego!

Dotarła do nas informacja, że dzisiaj po południu doszło do zdarzenia na skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego z ulicą I Brygady. Podobno nikomu nic się nie stało, ale z samochodu dostawczego wypadło kilka transporterów. Czy tyle trunku zostało utracone bezpowrotnie?

Internet w nowosądeckim wydaniu, pełen jest różnych zdjęć z tego wydarzenia, a wszystkie one datowane są na dzisiaj, więc zapewne całkowicie odzwierciedla to rzeczywisty czas tej niespodziewanie zaistniałej sytuacji.

Próbowaliśmy zweryfikować, czy to rzeczywiście miało miejsce. Skontaktowaliśmy się z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji i okazało się, że zupełnie nie ma na ten temat wiedzy. Idąc tym tropem dalej, podpytaliśmy również przedstawiciela straży pożarnej, ale tam również nikt nie był nam w stanie udzielić nam potwierdzającej informacji. 

W internecie natomiast, sporo jest dokumentacji wizualnej tego zdarzenia. Jako pierwszy zdjęcie do sieci wrzucił popularny profil "Spotted: Nowy Sącz", na jednym z portali społecznościowych. W komentarzach pod wpisem wtórowali na ten temat, załączając fotografie również użytkownicy Łukasz oraz Dawid. Nazwisk, ze względu na ochronę danych nie publikujemy.

Jak było naprawdę? Zapewne nigdy się nie dowiemy. Jednak co pojawi się w Internecie, to już nigdy nie zginie. Istnieje jednak szansa, że transportowane butelki po prostu były puste, co zdecydowanie zmniejszałoby powagę tej sytuacji. 

Michał Śmierciak ([email protected]). Fot. FacebookDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe