Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 8 lipca. Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
19/07/2019 - 13:40

Nie ma już żadnych wątpliwości. Znaleziono zwłoki zaginionego Krzysztofa S.

Tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego Krzysztofa S. Wczoraj strażacy wyłowili jego ciało z Jeziora Rożnowskiego na wysokości Zbyszyc. Dzisiaj policja oficjalnie potwierdziła, że są to zwłoki 29-latka z Pisarzowej.

Zakończyły się poszukiwania zaginionego Krzysztofa S. z Pisarzowej. Tak, jak już wiele razy informowaliśmy na łamach portalu Sądeczanin, 29-latek wyszedł z domu w sobotę 13 lipca wcześnie rano. Już po kilku godzinach zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie i poprosiła o pomoc w poszukiwaniach policję. Funkcjonariusze bardzo szybko znaleźli samochód, którym podróżował mieszkaniec Pisarzowej. Pojazd był zaparkowany na poboczu drogi tuż obok mostu w Kurowie.

Zobacz też W Jeziorze Rożnowskim znaleźli zwłoki. Czy to ciało zaginionego Krzysztofa S.?

Przez kilka dni 29-latka poszukiwało kilkudziesięciu strażaków, policjantów, ratowników GOPR i WOPR. Przeszukali zarośla nad Dunajcem i dno rzeki w okolicach mostu, ale nikogo nie znaleźli. Wczoraj wznowili poszukiwania na Jeziorze Rożnowskim. Na wysokości Zbyszyc, około 2 km od mostu w Kurowie natknęli się na zwłoki mężczyzny. Ciało zostało zabezpieczone przez policjantów i prokuratora. Śledczy nie chcieli potwierdzić, czy to zwłoki zaginionego Krzysztofa S. Mówili jednak, że wstępna weryfikacja potwierdza zgodność z rysopisem.

Dzisiaj funkcjonariusze oficjalnie potwierdzili, że znalezione ciało należało do zaginionego 29-latka. W najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Zobacz też: Piąty dzień poszukiwań zaginionego Krzysztofa S.

Bardzo dziękujemy wszystkim Czytelnikom, którzy udostępniając nasze artykuły z wizerunkiem zaginionego, w ten sposób pomogli w poszukiwaniach.

RG [email protected], Fot. RG.

W Jeziorze Rożnowskim znaleziono zwłoki. Czy to jest ciało zaginionego Krzysztofa S.?
Wygląda na to że, niestety tragicznie, zakończyły się poszukiwania zaginionego Krzysztofa S. Najprawdopodobniej to jego ciało zostało znalezione w Jeziorze Rożnowskim.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)