Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
20/02/2024 - 07:15

Nie żyje Andrzej Śmierciak. Pracował w limanowskiej policji

Ostatnie dni przynoszą smutne wieści. Ledwie w weekend pisaliśmy o śmierci księdza Edwarda Nylca, wieloletniego proboszcza w Tymbarku, teraz znowu przyszła smutna informacja. Nie żyje Andrzej Śmierciak. Przez wiele lat jako pracownik cywilny był związany z limanowską policją.

Odszedł za wcześnie. Miał 52 lata

Zmarł 19 lutego. O jego śmierci poinformowała powiatowa komenda policji w Limanowej. - Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi. Pracował z nami 28 lat głównie w zespole łączności i informatyki. Był człowiekiem o wielkim sercu. Zawsze przyjazny, pomocny i otwarty dla ludzi – wspominają Andrzeja Śmieciarka współpracownicy. Jego śmierć jest ogromnym ciosem dla najbliższych oraz wszystkich tych, którzy go znali i cenili. Andrzej na zawsze zostanie w naszej pamięci jako życzliwy kolega, zawsze pomocny, uśmiechnięty i pełen pasji.

Czytaj też Czy to było morderstwo? Magda z Limanowej wyszła z domu tylko po papierosy

Największą pasją Andrzeja Śmierciaka była historia

Należał do Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznej 1 Pułku Strzelców Podhalańskich Armii Krajowej. W mediach społecznościowych pojawił się wzruszający wpis. Nie zapomnimy Cię Andrzeju i spoczywaj w pokoju.

Czytaj też Jeden wyszedł śmierci naprzeciw, drugi chciał żyć. Dwie sądeckie rodziny połączył ślepy los

Czytaj też Jak to się mogło stać! Zostało im tylko patrzeć jak ich dom trawi ogień 

W swoją ostatnią drogę Andrzej Śmierciak wyruszy 22 lutego. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godzinie 14 w kościele parafialnym w Binczarowej. ([email protected]) fot. policja.gov.plDziękujemy za przesłanie błędu