Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 grudnia. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja
16/12/2021 - 13:30

Nie żyje Lidia Pajor. Matka dwójki maleńkich dzieci przegrała z rakiem

Los bywa wyjątkowo niesprawiedliwy i okrutny. Walkę z rakiem przegrała właśnie 31-letnia Lidia Pajor, pochodząca z gminy Rytro a mieszkająca z rodziną w Starym Sączu. Kobieta osierociła dwójkę maleńkich dzieci.

Lidia Pajor, z domu Maślanka pochodziła z Obłazów Ryterskich w gminie Rytro. Potem, po założeniu rodziny przeniosła się do Starego Sącza. Od 11 maja walczyła ze złośliwym nowotworem mózgu. Wspierali ją w tym mieszkańcy obu gmin, którzy organizowali zbiórki pieniędzy i aukcje internetowe na leczenie kobiety.

Zobacz też: Dziś pogrzeb Elżbiety Wysowskiej, sołtys Lipnicy Wielkiej, radnej gminy Korzenna

Jednak na nic się zdała operacja, radio i chemoterapia i ogromna pomoc życzliwych ludzi - 31-latka od zeszłej niedzieli była w stanie krytycznym i zmarła  dzisiaj, 16 grudnia w myślenickim szpitalu w otoczeniu rodziny. Kobieta osierociła dwójkę maleńkich dzieci.

Msza żałobna w intencji zmarłej zostanie odprawiona już w najbliższą sobotę, 18 grudnia w kościele pw. Bożego Miłosierdzia w Starym Sączu o godzinie 14. Modlitwa różańcowa zostanie odmówiona przed mszą o godzinie 13.30. ([email protected] Fot.: Facebook)Dziękujemy za przesłanie błędu