Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
29/05/2019 - 17:55

Niesamowita historia pechowca, który zgubił przy Biedronce wielkie pieniądze

No i znalazł się właściciel wypełnionej banknotami saszetki znalezionej we wtorek przez młode małżeństwo w okolicach Biedronki w Brzeznej. Pechowiec już podziękował swoim wybawcom, którzy prawie cały dzień poświęcili na to, żeby odszukać nieszczęśnika.


Niesamowita historia pechowca, który zgubił w Brzeznej wielkie pieniądze

Przypomnijmy, że pechowiec zgubił pieniądze w okolicach Biedronki w Brzeznej. To właśnie tam wypchaną banknotami saszetkę znalazło młode małżeństwo. Suma była tak duża, że małżonkowie postanowili zawieźć pieniądze do Nowego Sącza, do siedziby starostwa powiatowego, z prośbą o nagłośnienie w mediach informacji o znalezisku.

Czytaj też Znaleźli koło Biedronki saszetkę pełną pieniędzy. Nie uwierzycie co zrobili

-  Przekazanie pieniędzy odbyło się w asyście policjantów i starosty – wyjaśniła Maria Olszowska z biura prasowego urzędu.- Procedura trwała długo, bo pieniądze trzeba było komisyjnie przeliczyć, potem spisać odpowiedni protokół, nie mówiąc już o tym, że młodzi ludzie musieli do nas przyjechać z Brzeznej.

Pomysł z nagłośnieniem informacji na łamach „Sądeczanina” okazał się bardzo skuteczny. Z samego rana nieszczęśnik zjawił się w siedzibie starostwa, gdzie czekała na niego zguba.

Poprosił też o kontakt z młodymi małżonkami – mówi Maria Olszowska. –  Już wiem, że u nich był. Powiedzieli, że warto było stracić prawie cały dzień, na znalezienie sposobu jak odszukać pechowca, który zgubił pieniądze, żeby potem zobaczyć jego niesamowitą radość.

Czytaj też Radosny szał na sześcioraczki spod Łącka. Rodzice trochę mają dość [ZDJĘCIA] 

W jakich okolicznościach saszetka zginęła, ile było w niej pieniędzy?  Tego Olszowska powiedzieć nie chce. - Zostaliśmy poproszeni o to, żeby nie ujawniać tych informacji. Mogę jedynie zdradzić, że to była duża suma.

[email protected] fot. pixaby/StockSnapDziękujemy za przesłanie błędu