Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 22 września. Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
12/03/2018 - 11:15

Niki4 znów to zrobił! Kolejne dzieło sztuki wyrusza na ulice, tym razem motyw Dragon Ball Z

Sądecki artysta pod pseudonimem Niki4 po raz kolejny przeniósł postacie ze świata telewizji do życia realnego, a dokładniej na drogi za sprawą ciężarówki.

Opisywaliśmy poprzednie ciężarówki, o których wygląd zadbał Jakub Gołdyn. Jedną z nich był to motyw filmu "Czterej pancerni i pies", gdzie Janek, Gustlik, Grigorij, Olgierd oraz oczywiście Szarik spoglądają na innych uczestników ruchu ulicznego z góry, a właściwie z kabiny kierowcy. 

Zobacz: Na podbój szos wyrusza "Rudy 102"

Kolejną filmową ciężarówką był Janosik, jego ukochana Maryna oraz towarzysze Kwiczoł i Pyzdra. Oczywiście sceneria tła to motywy gór, wzorów ludowych i ciupagi. Już wtedy Niki4 zapewniał, że powstanie również motyw z jego ulubionej w dzieciństwie kreskówki pod tytułem Dragon Ball Z.

Zobacz: Byli już Czterej Pancerni. Teraz czas na Janosika

Zgodnie z zapowiedzią kultowi Son Goku, Vegeta i inni bohaterowie mangi pojawili się na szoferce nowej ciężarówki. Co dalej? Według zapowiedzi artysty kolejnym razem podejmie klimat amerykańskiego filmu sensacyjnego "Święci z Bostonu", którego polska premiera odbyła się w 2001 roku. 

MŚ ([email protected]). Fot. Niki4

Kolejne dzieło stworzył Niki4
Kolejna sądecka ciężarówka stała się dziełem sztuki.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe