Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 lipca. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
31/08/2022 - 07:50

Nowi dyrektorzy, awanse dla nauczycieli. Zmiany w sądeckich szkołach [ZDJĘCIA]

Z nowymi dyrektorami w nowy rok szkolny wchodzą niektóre placówki powiatu nowosądeckiego. Z awansami po wakacjach wracają też do szkół nauczyciele. Zmiany szykują się też w strukturze organizacyjnej placówek podlegających samorządowi.

Z nowymi wicedyrektorami rozpoczną  nowy rok niektóre szkoły powiatu nowosądeckiego

Tuż przed pierwszym dzwonkiem nominacje na stanowisko zastępcy dyrektora  Liceum Ogólnokształcącego w Starym Sączu odebrała Joanna Czerpak, z kolei Zespołem Szkół w Krynicy jako zastępca pokieruje Dagmara Tyliszczak, Zespołem Szkół Podstawowych, także w Krynicy, Magdalena Czyżykiewicz.

czytaj też Złe wieści. Na sądeckim rynku pracy stało się coś, czego nie było tutaj od lat

Z awansami po wakacjach wracają też do szkół nauczyciele. Akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego otrzymali Anna Górska – nauczycielka języka angielskiego w Zespole Szkół im. Św. Kingi w Łącku, Małgorzata Mikulec – nauczycielka geografii w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej – Curie w Starym Sączu, Tomasz Wilk – nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy i Marian Jankisz – nauczyciel przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej.

Zmiany  w strukturze organizacyjnej placówek podlegających samorządowi

Podczas spotkania w starostwie powiatowym podziękowano za wieloletnią pracę Urszuli Janusz – dotychczasowej dyrektor Zespołu Szkół i Placówek w Piwnicznej,  w skład którego wchodził Międzyszkolny Ośrodek Sportu i Dom Wczasów Dziecięcych. Była dyrektor nie podjęła dalszej współpracy zaproponowanej przez zarząd powiatu.

czytaj też Rozdwojenie jaźni w Nowym Sączu. Mieszkańcy miasta to nieszczęśliwi optymiści  

Z ostatnim dniem sierpnia Zespół Szkół i Placówek w Piwnicznej Zdroju zostanie rozwiązany. Od września Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Piwnicznej Zdroju zostaje włączony do Zespołu Szkół im. Władysława Orkana w Marcinkowicach, a Dom Wczasów Dziecięcych w Piwnicznej-Zdroju będzie samodzielną jednostką powiatową. Jego dyrektorem, na okres 10 miesięcy, została Marzena Niziankiewicz Długopolska. ([email protected]) fot.jm

Nowi dyrektorzy, awanse dla nauczycieli. Zmiany w sądeckich szkołach [ZDJĘCIA]
Nowy rok szkolny w powiecie nowosądeckim


Dziękujemy za przesłanie błędu