Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
23/07/2020 - 15:40

Nowy rynek w Limanowej nabiera atrakcyjnych kształtów

Rynek w Limanowej nie został jeszcze oficjalnie otwarty, a już zwraca uwagę mieszkańców i przyjezdnych. Fontanna, ławeczki i rosnąca zieleń - teraz aż miło spędzać czas w limanowskim centrum.

Nowy rynek w Limanowej, fot. Sądeczanin

Prace remontowe mają zostać ukończone do końca sierpnia. Na placu wciąż stoją barierki i elementy nieułożonej kostki. To jednak nie przeszkadza mieszkańcom cieszyć się z nowego miejsca wypoczynku.

Zobacz więcej: Limanowa: Tak miał wyglądać rynek po zmianach [Wizualizacja]

A nowy rynek idealnie do tego pasuje. Teraz mieszkańcy mogą spokojnie usiąść w centrum i cieszyć się wakacjami. Choć dookoła pełno samochodów, władze zadbały więc, aby posadzić dużo zieleni. Siedząc na nowych ławeczkach możemy nawet posłuchać szumu wody. Serce najmłodszych mieszkańców miasta skradła jednak fontanna. W środku dnia, kiedy na termometrach powyżej 20 stopni, ci bardziej odważni mogą się ochłodzić. Na dodatek, po zmroku fontanna świeci na kolorowo.

Nie zabrakło również miejsca dla fanów dwóch kółek. Na rynku znajdą stanowiska na rowery, a nawet małą stację obsługi pojazdów.

Czytaj również: Krynica: Będzie o 50 miejsc do parkowania więcej

redakcja@sadeczanin.info

Zobaczcie odnowiony limanowski rynek w środku dnia
Prace jeszcze się nie zakończyły, ale mieszkańcy już cieszą się z nowego rynku. Dużo zieleni, fontanna, ławki, a nawet stanowisko do naprawy rowerów. Zobaczcie jak wygląda teraz centrum Limanowej.


Dziękujemy za przesłanie błędu