Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
08/01/2019 - 20:25

Nowy Sącz: "Bezpieczne Ferie" z atrakcjami. Będzie się działo!

Gotowa jest już pełna oferta spędzania wolnego czasu w mieście dla nowosądeckich dzieci i młodzieży podczas tegorocznych ferii zimowych. Organizatorzy akcji "Bezpieczne Ferie 2019" gwarantują, że atrakcji nie zabraknie.

Żadne dziecko nie będzie się nudziło. Do rozpoczęcia ferii pozostało dosłownie kilka dni. Ferie dla młodzieży z Małopolski rozpoczynają się 14 stycznia.

- Na każdy dzień przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży kilkanaście różnych zajęć i imprez. Oferta obejmuje m. in. wyjazdy, jak i zajęcia na terenie miasta. Będą to zajęcia absolutnie bezpłatne. Finansuje je Urząd Miasta – informuje Agnieszka Szeliga z Wydziału Zdrowia i Opieki Społecznej  Urzędu Miasta. - W ramach tych zajęć zapewniamy dzieciom  opiekę, którą będą sprawować pracownicy szkół i placówek oświatowych oraz pracownicy świetlic środowiskowych. Podczas wyjazdów dzieci i młodzież będą ubezpieczone oraz dostaną ciepły posiłek.
W organizację tegorocznej akcji "Bezpieczne Ferie" włączyły się nowosądeckie instytucje: Miejski Ośrodek Kultury, Pałac Młodzieży, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Sądecka Biblioteka Publiczna, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych, Zespół Świetlic Środowiskowych, Komenda Miejska Policji.

Czytaj także: Nowy Sącz: wrócili do szkoły, ale nie na długo. Kiedy ferie zimowe?

Zapisy na zajęcia przyjmowane są w zarządach osiedli i świetlicach środowiskowych, a wszelkich informacji na temat akcji udziela Biuro Bezpiecznych Ferii, które znajduje się przy ulicy Nadbrzeżnej 77, tel. 18 444 33 75 i czynne będzie w godzinach od 7:30 do 15.30.

Opr. IM., źródło: UM w Nowym Sączu, fot. IM.


Dziękujemy za przesłanie błędu