Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 26 września. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
08/11/2018 - 18:25

Nowy Sącz: czy to on zostanie jednym z zastępców Ludomira Handzla?

Emocje związane z wyborami samorządowymi zaczynają opadać. Wiadomo, że Ludomir Handzel, zwycięzca tegorocznych wyborów, będzie przez pięć najbliższych lat rządził Nowym Sączem. A kto zajmie dwa gabinety wiceprezydentów?

W Nowym Sączu gorący czas. Sądeczanie typują i spekulują, kogo nowy prezydent Ludomir Handzel wybierze na swoich zastępców i jak ułoży się z nową Radą Miasta? Na powyborczej giełdzie krąży już przynajmniej jedno wymieniane nazwisko w kontekście jednego z dwóch wiceprezydentów Nowego Sącza. Jakie?

Nieoficjalnie mówi się w Nowym Sączu o Arturze Bochenku, szefie kampanii wyborczej Ludomira Handzla, jeszcze zastępcy wójta gminy Chełmiec. Artur Bochenek ma powody do radości i satysfakcji.

Zapytaliśmy Artura Bochenka o to, czy dostał od nowego prezydenta Nowego Sącza propozycję objęcia stanowiska zastępcy prezydenta miasta Nowego Sącza? - Nie potwierdzam, nie zaprzeczam - mówi wymijająco Artur Bochenek. - Plotki, były są i będą. Ale, ma pani rację, coś jest na rzeczy. Może powiem krótko: nie mówię nie.

Artur Bochenek, szef zwycięskiej kampanii wyborczej Ludomira Handzla ma 39 lat. Mieszka w Nowym Sączu. Jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Długosza w Nowym Sączu. Jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył studia podyplomowe - kierunek administracja samorządowa w Wyższej Szkole Biznesu – NLU. Prezes Stowarzyszenia Koalicja Nowosądecka. Hobby: dobra książka. Pasjonat kina.

Kto zostanie drugim wiceprezydentem Nowego Sącza? Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że do drugiego gabinetu wiceprezydenta chyba nie wprowadzi się żaden z kontrkandydatów Ludomira Handzla. Ponoć toczą się jeszcze w tej materii rozmowy.

[email protected], fot. IM.Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe