Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 grudnia. Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny
26/09/2023 - 16:55

Nowy Sącz: dziś straszy, a taki był kiedyś nowoczesny. Znika była siedziba banku

Już niebawem zniknie z krajobrazu Nowego Sącza była siedziba banku przy ul. Alei Wolności. A przecież kilkadziesiąt lat do tyłu, to był jeden z nowocześniejszych budynków w okolicy.

Aleje Wolności w Nowym Sączu już od kilku lat przechodzą totalną metamorfozę. Stare budynki i wolne wcześniej działki zajmują kolejne apartamentowce. Co do ich architektury i funkcjonalności, dyskutować nie będziemy, - w końcu to popyt czyni podaż, ale trudno nie zauważyć, że robi się tutaj zdecydowanie schludniej i estetyczniej. 

Piwniczna-Zdrój: skarżą się na burmistrza za drogę na Obidzę. Co na to radni?

Oczywiście nadal jest tu kilka zakamarków nie przystających do centrum Nowego Sącza, ale mimo to progres jest spory. Teraz zapowiada się kolejna zmiana. Z krajobrazu miasta zniknie niebawem budynek, który kiedyś był tu powiewem nowoczesności. Przez lata siedziba banku, przez kolejne wykorzystywany tylko częściowo, a przez ostatnie miesiące zupełnie pusty.

Na razie budowlańcy zajęli się zabezpieczeniem działki i przygotowaniem terenu do prac rozbiórkowych. Na czas rozbiórki wyłączony jest też przy okazji parking obok byłej siedziby banku właśnie. A my już dziś jesteśmy ciekawi, co w tym miejscu powstanie. Jak myślicie? ([email protected] Fot.: ES) © Materiał chroniony prawem autorskim

Nowy Sącz: dziś go rozbierają a taki był kiedyś nowoczesny. Znika była siedziba banku
Już niebawem zniknie z krajobrazu Nowego Sącza była siedziba banku przy ul. Alei Wolności. A przecież kilkadziesiąt lat do tyłu, to był jeden z nowocześniejszych budynków w okolicy.Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu