Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
17/01/2020 - 14:50

Nowy Sącz: gdzie ten nowy cennik w MOSiR? Mieszkańcy się niecierpliwią

Czytelnik, który kilka dni temu interweniował w sprawie braku aktualizacji cennika korzystania z krytej pływalni w Nowym Sączu dla posiadaczy karty nowosądeczanina zaalarmował nas po raz kolejny. Tym razem chodzi o bilet rodzinny.

Jak już informowaliśmy mieszkańcy Nowego Sącza, którzy posiadają kartę nowosądeczanina mogą korzystać z 10 proc zniżki na krytą pływalnię przy ul. Nadbrzeżnej oraz 50 proc. zniżki na dwa lodowiska funkcjonujące przy ul. Nadbrzeżnej oraz na Starej Sandecji.

- Niestety przy wprowadzaniu karty nowosądeczanina dodatkowa ulga na basen (zgodnie z nowym cennikiem) nie objęła biletu rodzinnego – poinformował nas jeden z naszych czytelników prosząc o interwencję w tej sprawie. - Jest to kuriozalna sytuacja, gdy za bilet rodzinny bez limitu czasu np. 2+2 trzeba będzie zapłacić więcej, niż za bilety bez limitu dla tych samych osób, które kupią je indywidualnie i korzystając ze zniżki 10 proc.

Zobacz takżeNowy Sącz: będzie zmiana cennika w MOSiR. Ujmą kartę nowosądeczanina

Przy takim podejściu „wylano” rodzinę nowosądecką z kąpielą – uważa nasz czytelnik.

- Razi ten brak konsekwencji. Mam nadzieję, że to błąd przy redagowaniu cennika. W przypadku nowosądeckiej karty dużej rodziny, bilet rodzinny bez limitu i pozostałe bilety bez limitu są wyraźnie odseparowane w cenniku. To chyba nie pomyłka. Więc dlaczego?

Ponownie zwróciliśmy o wyjaśnienie sprawy do Marcina Rojny, dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu.

Kilka dni temu informowaliśmy, że MOSiR będzie wprowadzał nowe cenniki.

- W kwestii nic się nie zmienia – mówi Marcin Rojna, dyrektor MOSiR w Nowym Sączu. - Wprowadzamy nowe cenniki. Są już gotowe, tylko firma obsługująca system kasowy musi nam je wprowadzić w system, aby kasjerzy mogli je obsługiwać, a niestety firma ta ma drobne opóźnienie ... Na razie kasjerki kasują zniżki na kartę nowosądeczanina "na piechotę". Najpóźniej jutro powinniśmy mieć już wszystko wprowadzone i gotowe

Szef sądeckiego MOSiR – u prosi sądeczan jeszcze o odrobinę cierpliwości.

- Także w tych cennikach ceny wszystkich biletów rodzinnych ulegną zmianie i rodziny będą mieć cenę niższą – dodaje szef MOSiR. 

i.michalec@sadeczanin.info, fot. arch. Sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu