Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 17 września. Imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza
20/11/2020 - 19:40

Nowy Sącz: ,,I Love Nowy Sącz”. Jak Wam się podoba? [ZDJĘCIA]

Nowy Sącz ma od dzisiaj taką atrakcję. Świecący napis ,,I Love Nowy Sącz” (kocham Nowy Sącz) został zainstalowany na barierce przy rondzie św. Jana Pawła II.

Każdemu, kto będzie wjeżdżał do miasta zarówno w dzień, jak i po zmroku ten napis będzie się rzucał w oczy. Szczególnie nocą. Przez cały dzień napis był montowany. Wieczorem rozbłysnął. Jak Wam się podoba?

Kilkanaście dni temu prezydent miasta Ludomir Handzel wspomniał, że Nowy Sącz mógłby mieć taką świecącą atrakcję, wzorem innych miast w Polsce, jak i na świecie. Zaproponował, że napis ,,I  Love  Nowy Sącz” mógłby być zostawiony nieopodal ruin sądeckiego zamku. Jednak to, gdzie ostatecznie mógłby znaleźć swoje miejsce, pozostawił wyborowi mieszkańców.

– Chciałbym, aby pojawił się symbol tego, jak bardzo sądeczanie kochają Nowy Sącz. Byłoby to również miejsce, gdzie będzie można zrobić sobie fotografię. Myślę, że to w ciekawy sposób może ożywić wieczorem wjazd do Nowego Sącza – mówił wówczas podczas konferencji prasowej Ludomir Handzel.

Jak się okazało zdania dotyczące lokalizacji tego napisu wśród mieszkańców były podzielone. Z pewnością jednym ten pomysł, łącznie z zaproponowanym miejscem lokalizacji pod zamkiem się podobał, innym nie. Biało-czerwony napis został zainstalowany na barierkach przy rondzie św. Jana Pawła II.

i.michalec@sadeczanin.info, fot. IM.

Nowy Sącz: ,,I Love Nowy Sącz”. Jak Wam się podoba?
Nowy Sącz ma od dzisiaj taką atrakcję. Świecący napis ,,I Love Nowy Sącz” (kocham Nowy Sącz) został zainstalowany na barierce przy rondzie św. Jana Pawła II.


Dziękujemy za przesłanie błędu