Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 marca. Imieniny: Dory, Olgi, Teodora
28/01/2023 - 20:15

Nowy Sącz. Kolejna ciężarówka zaklinowała się pod wiaduktem na ul. Węgierskiej

Kolejna ciężarówka zaklinowała się pod wiaduktem kolejowym na ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu. W tym miejscu musicie liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Na miejscu są już służby ratunkowe.

Ciężarówka zaklinowała się pod wiaduktem w Nowym Sączu 

W sobotni wieczór, przed godziną dwudziestą, pod wiaduktem kolejowym na ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu, znów zaklinowała się ciężarówka. Kierowca najwyraźniej źle ocenił wysokość naczepy. Myślał, że zmieści się pod wiaduktem. Niestety tak się nie stało. Pojazd zaklinował się uszkadzając naczepę. Na miejscu pracują służby ratunkowe. 

- Kierowca ciężarówki chyba nie patrzył na znaki albo łudził się, że zmieści się pod wiaduktem. Musiał poruszać się z dużą prędkością, bo uszkodził całą naczepę. Na jezdni jest pełno elementów, które od niej odpadły. Aż trudno uwierzyć, że kierowcy zawodowi, którzy jeżdżą po całej Polsce, a nawet Europie, popełniają tak dziecinne błędy - dziwi się pan Wojciech, który akurat tamtędy przejeżdżał i przesłał nam zdjęcia, a który na co dzień również pracuje jako zawodowy kierowca. 

Zobacz też Nowy Sącz: próbował targnąć się na życie. Chciał rzucić sie z mostu 

Na ulicy Węgierskiej musicie liczyć się z utrudnieniami w ruchu, które mogą potrwać nawet kilka godzin. ([email protected] Fot. Czytelnik Wojciech - dziękujemy)Dziękujemy za przesłanie błędu