Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
09/05/2023 - 07:05

Nowy Sącz: Mamy w Nowym Sączu takie pielęgniarki. Anna Gawlik, jedną z najlepszych

Ogromnej radości i jednocześnie zaskoczenia nie kryła Anna Gawlik, pielęgniarka środowiskowo-rodzinna z NZOZ Centrum Medyczne „Batorego” (dawna przychodnia kolejowa) w Nowym Sączu, odbierając dyplomy oraz upominek z rąk Tomasza Kowalskiego, redaktora naczelnego portalu „Sądeczanin.info” i miesięcznika „Sądeczanin”.

Anna Gawlik jest jedną z laureatek tegorocznego VII Plebiscytu Medycznego „Sądeczanina”, który wpisał się w X Seminarium o Zdrowiu Sądeczan. Pani Anna zajęła drugie miejsce w Plebiscycie w kategorii „Sądecka Pielęgniarka/Położna”.

Przypomnijmy, że do Plebiscytu na najlepszego Sądeckiego Lekarza, najlepszą Sądecką Pielęgniarkę/Położną i Sądecką Przychodnię Zdrowia Przyjazną Pacjentowi kandydatów zgłaszają co roku pacjenci – czytelnicy portalu „Sądeczanin” i miesięcznika „Sądeczanin”. Oni też wybierają najlepszych z najlepszych.

W tym roku uroczysta Gala VII Plebiscytu Medycznego „Sądeczanina” odbyła się 24 kwietnia w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju. To tam poznaliśmy zwycięzców. Niestety, wtedy obowiązki zawodowe nie pozwoliły pani Annie przyjechać do uzdrowiska na tę uroczystość.

Dalszą część artykułu czytaj na następnej stronie - TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu