Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 11 lipca. Imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi
11/10/2018 - 19:25

Nowy Sącz: może Żeromskiego też zrobią w trybie wyborczym?

- Może nadgryzionego Żeromskiego też zrobią w trybie wyborczym? – ironizuje mieszkaniec osiedla Centrum w Nowym Sączu, który bacznie śledzi kolejne nasze doniesienie co dało się naprawić w okresie przedwyborczej gorączki.

- Załatwiliście Dunacjową, murek koło willi przy ulicy Jagiellońskiej, parking koło cmentarza przy Śniadeckich to ja proszę żebyście teraz napisali o ulicy Żeromskiego. Może ją tez w tym trybie wyborczym naprawią. Ale już zupełnie serio – nie ma u nas za wielu parkingów, ludzie parkują gdzie się da a tu cały krawężnik, cały wygląda tak jak widać na zdjęciach. Ja sam felgę tu ostatnio uszkodziłem – komentuje autor części zdjęć załączonych do publikacji.

Zobacz też: Sukces: Willa Marya ma wyremontowany murek. Kiedy odrestaurują sam budynek?

Reszta jest naszego autorstwa, bo sprawdziliśmy przy okazji jak to z tym parkowaniem rzeczywiście jest. Potwierdzamy – niemal cała ulica jest zastawiona, wszyscy wjeżdżają dwoma kołami na chodnik. Tyle, że nie Żeromskiego nie nadaje się do podreperowania. Tę ulice trzeba przebudować w całości od skrzyżowania z ulicą Grodzką z jednej, a Grota-Roweckiego z drugiej strony. A to już wymaga zabezpieczenia odpowiednich środków w budżecie Nowego Sącza. A o jego kształcie na 2019 rok będzie już decydować nowa rada.

ES [email protected] Fot.: ES / Czytelnik

Nowy Sącz: może nadgryzioną Żeromskiego też zrobią w trybie wyborczym?
Fot: ES


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)