Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 26 września. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
05/07/2018 - 12:10

Nowy Sącz: prognoza pogody na weekend? Raz barowo, raz plenerowo

Po alarmujących ostrzeżeniach i przewidywaniach meteorologów, którzy zapowiadali iście piekielny lipiec sądeczanie z niepewnością patrzą w niebo. To jaka w końcu będzie ta pogoda? Pytanie jest tym gorętsze, że już od jutra, czyli od 6 lipca rozpoczynają się obchody Imienin Miasta, które potrwają aż do niedzieli 8 lipca.

A tym samym sądeczanie będą chcieli wziąć udział w zapowiadanych atrakcjach w tym plenerowych koncertach. Jak się na nie ubrać? Czy trzeba zabrać parasol?

Zobacz też: Zespół LemON jedną z gwiazd tegorocznych imienin miasta

Dyżurny synoptyk z IMGWz Krakowa śmieje się, że w najbliższych dniach: jeden dzień będzie barowy a drugi plenerowy, czyli pogoda będzie w przysłowiową kratkę.

- Jutro będzie burzowo. Zacznie padać popołudniu i pewnie popada jeszcze w nocy. Za to w sobotę rano niebo będzie zachmurzone, ale potem powinno się rozpogodzić. A niedzielę znów burze. Temperatura? W piątek będzie ciepło od 27 do 28 stopni. W sobotę chłodniej od 23 do 24 stopni i wiaterek – zapowiada nasz rozmówca.

 Co to oznacza a praktyce, że na sobotnie koncerty „Cztery kolory bluesa”, zespołów No Brothers i LemON może parasol się nie przyda ale kurtka czy sweter już zdecydowanie tak.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne  archiwum sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe