Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 31 lipca. Imieniny: Ignacego, Lodomiry, Romana
09/08/2019 - 13:30

Nowy Sącz: remontują ulicę Reguły. Wjazd od Gorzkowskiej zablokowany

Po licznych monitach mieszkańców i zarządu osiedla Gorzków – po dokładnie 26 latach od budowy - miasto przystąpiło do remontu ulicy Reguły. Wjazd od ulicy Gorzkowskiej jest zablokowany. Na jak długo?

Zobacz też: Fotointerwencja: „kostki fruwają, ktoś za to beknie"!

- Przede wszystkim bardzo władzom miasta dziękujemy, że po tylu latach nasza prośba została wysłuchana. Ulica Reguły zostanie wyremontowana na odcinku od ulicy Gorzkowskiej do Freislera. Prace będą prowadzone etapami, bo drogowcy demontują kostkę, która tu leży, czyszczą i układają na nowo wymieniając przy okazji uszkodzoną i robiąc to, na czym najbardziej nam zależało wyrównując nawierzchnię, która miejscami była po prostu niebezpieczna – mówi Krystyna Witkowska, szefowa zarządu osiedla Gorzków i radna tej kadencji.

Zobacz też: Nowy Sącz: nie będzie łącznika ulicy Widok z Dunajcową. Taka wola mieszkańców

Na dziś nie ma dokładnego terminu wykonania całości prac, bo z racji gęstej zabudowy i ilość parkujących tu aut trzeba je robić stopniowo, tak by nie sparaliżować ruchu w tej części osiedla - od ul. Gorzkowskiej do Kosińskiego, od Kosińskiego do Lambora, od Lambora do Reguły 3 a na końcu od ulicy Reguły 2 do Freislera. Obecnie drogowcy działają przy wlocie z ulicy Gorzkowskiej, dlatego wjechać na Reguły można tylko od strony ulicy Freislera. 

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ES

Uwaga sądeczanie. Przebudowują wjazd w ulicę Reguły
Fot.: ES


Dziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021