Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
12/10/2023 - 09:20

Nowy Sącz: zamykają część Starowiejskiej. Czekają Was objazdy, bo będą rozbierać wiadukt kolejowy

Bardzo ważna informacja dla wszystkich kierowców, którzy korzystają z ulicy Starowiejskiej w Nowym Sączu. A szczególnie tych, którzy zjeżdżają w nią z obwodnicy w drodze choćby z Podegrodzia czy Podegrodzie.

Już 16 października, czyli w najbliższy poniedziałek robotnicy działający z ramienia Polskich Linii Kolejowych, w ślad za kompleksową modernizacją torów, zaczną rozbierać tutejszy wiadukt kolejowy. Prace zaczną się już o godzinie 8 a potrwają – planowo – aż 4 dni, czyli do czwartku 19 października. 

I są w końcu lustra na tych „zabójczych” odcinkach powiatówki!

W ślad za tym wytyczone zostały już objazdy ulicami: Papieską (Chełmiec) i Krakowską (Nowy Sącz). Ważne – w trakcie robót zachowana będzie możliwość dojazdu do posesji przy zamkniętym odcinku Starowiejskiej.

Przypomnijmy przy okazji, że i drogowcy Miejskiego Zarządu Dróg tu działają. 2 października rozpoczęły się bowiem prace przy wykonaniu zbiorników retencyjno - chłonnych właśnie na ul. Starowiejskiej a tym samym na odcinku od miejsca, w którym zakończył się remont w zeszłym roku, też są pewne utrudnienia w ruchu. ([email protected] Fot.: MZD) © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu