Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
04/05/2022 - 07:20

Nowy Sącz: znów zmiana organizacji ruchu na Nawojowskiej i Starowiejskiej

Od dziś, czyli od 4 maja do 6 maja kierowcy muszą liczyć się z kolejnymi utrudnieniami w ruchu na ulicach Nowego Sącza. Drogowcy zapowiadają je na ulicy Starowiejskiej i w obrębie Nawojowskiej.

Nowy Sącz: znów zmiana organizacji ruchu na Nawojowskiej i Starowiejskiej

Zobacz też: Będzie 5 radarów prędkości i jest data finału prac na skrzyżowaniu na Lwowskiej

Jak to wygląda w szczegółach? Dziś, czyli 4 maja drogowcy będą kładli ostatnią warstwę ścieralną remontowanej ulicy Starowiejskiej.

W środę i czwartek (4-5 maja) – wykonawcy remontu ulicy Nawojowskiej planują układanie nawierzchni bitumicznej - warstwy wiążącej na ul. Nawojowskiej na odcinku od ul. Królowej Jadwigi do ul. Borelowskiego.

Zobacz też: Kto ma pecha i wyłączą mu prąd podczas majówki?

Tym samym przez trzy godziny dziennie skrzyżowanie ulic: Kolejowa, Nawojowska, Łukasińskiego będzie całkowicie zamknięte. Na czas zamknięcia będzie wyznaczony jest objazd:
- od strony dworca kolejowego: ul. Reja i ul. Limanowskiego,
- od strony ul. Łukasińskiego: ul. Siemiradzkiego i ul. Królowej Jadwigi,
- od strony skrzyżowania ul. Nawojowskiej i ul. Królowej Jadwigi będzie możliwy dojazd tylko do posesji.

Co bardzo istotne ruchem będą kierować drogowcy, do których zaleceń należy się bezwzględnie stosować. Kolejna ważna informacja jest taka, że sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu będzie wyłączona w godzinach 7 - 19.

Z kolei już w piątek (6 maja) w planach jest układanie nawierzchni bitumicznej - warstwy wiążącej na odcinkach ul. Kolejowej i ul. Łukasińskiego na dojazdach do ul. Nawojowskiej. - Skrzyżowanie nie zostanie zamknięte - ruch będzie odbywał się połową jezdni, sterowany ręcznie przez pracowników wykonawcy – brzmi fragment komunikatu MZD. ([email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sądeczanin.info - prt sc Facebook)Dziękujemy za przesłanie błędu