Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 26 listopada. Imieniny: Leona, Leonarda, Lesławy
06/11/2019 - 20:45

Objazdy na drodze Trzetrzewina- Podrzecze

8 i 9 listopada kierowców jadących drogą powiatową Trzetrzewina – Podrzecze czekają kolejne utrudnienia w ruchu. Gdzie tym razem?

Intensywne prace przy remoncie drogi Trzetrzewina – Podrzecze administrowanej przez Powiatowy Zarząd Dróg zaczęły się już we wrześniu. Wtedy kierowcy musieli się zmierzyć z utrudnieniami utrudnienia w ruchu łącznie z czasowymi przerwami w przejezdności na odcinku od pętli autobusowej w Chochorowicach do skrzyżowania z drogą gminną Chochorowice - Brzezna oraz na odcinku przebiegającym przez miejscowość Trzetrzewina.

Zobacz też: Wbili 160 pali, ale czy remont na Tarnowskiej skończy się na czas?

Niemal w tym samym czasie drogowcy działali też Krasnym Potockim, obok stawu, na powiatówce Trzetrzewina – Krasne Potockie – Męcina. Tu czekało ich nie lada wyzwanie, bo trzeba wszystko zerwać i wybudować na nowo ze szczególnym naciskiem na wzmocnienie „fundamentu” drogi, która musiała zostać wykonana w technologii „odpornej” na miękkie, mocno nawodnione i niestabilne podłoże.

Gdy na początku tego tygodnia rozmawialiśmy na temat prowadzonych w powiecie prac z dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Sączu Adamem Czerwińskim ten deklarował, że jeśli pogoda będzie sprzyjała, wykonawcy naprawią kolejne odcinki powiatówek na terenie Chełmca, tak by nadać pracom kompleksowy wymiar.

Zobacz też: Cichcem przebudowują najbardziej niebezpieczne „rondo” w Nowym Sączu?

Dziś ten optymizm możemy przełożyć na komunikat – przez dwa dni – od 8 do 9 listopada w godzinach od 7. do 16. dopinane będą – kładziona będzie ostatnia warstwa nowej nawierzchni na odcinku od pętli autobusowej w Chochorowicach do skrzyżowania z drogą gminną Chochorowice - Brzezna oraz na odcinku przebiegającym przez miejscowość Trzetrzewina.

Objazdy wytyczono drogą krajową nr 28 i drogami gminnymi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu