Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
15/12/2018 - 19:40

Pilne! Przepadły klucze - Ludziska pomóżcie Czytelnikowi!

Dziś kolejny raz zwracamy się do Was o pomoc w podbramkowej sytuacji. Czytelnik zgubił pęk kluczy, wyjątkowo ważnych kluczy, bo między innymi do auta.

Zobacz też: Zgubiłeś klucz do samochodu? Może to własnie Twój?

Każdy kierowca wie, ile kosztuje dorobienie klucza do samochodu a przy tym, z jakimi konsekwencjami się to wiąże. Boli kieszeń – przed świętami i tak już obolała a bez samochodu. Tego chyba nikomu nie musimy opisywać. I teraz najważniejsze, bo szczegóły nieszczęścia.  

Zobacz też: Odnalazł się kot z Krakowa który zaginął w Nowym Sączu. Niesamowita historia!

 Klucze zapodziały się 14 grudnia, czyli wczoraj pomiędzy godzinami 12.00 a 14.00  w okolicy Galerii Trzy Korony i ul. Nadbrzeżnej. Wśród kluczy do domu był również klucz do samochodu marki Audi.

Na znalazcę kluczy czeka nagroda od właściciela. Jeśli ktoś znalazł klucze, bardzo prosimy o kontakt z redakcją Sądeczanina – redakcja@sadeczanin.info lub poprzez FB Sądeczanina. 

Niech się stanie nasz własny międzyczytelniczy cud świąteczny. Czekamy na Wasze sygnały. Już nie raz udowodniliście, że i telefony, i klucze i tablice rejestracyjne zawsze można odnaleźć.O zwierzakach nie wspominając.  

ES e.stachura@sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu