Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 września. Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
14/01/2018 - 09:05

Piwniczna też gra z Owsiakiem. Licytują „polski kalendarz Pirelli” i inne wspaniałe gadżety [ZDJĘCIA]

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piwnicznej-Zdroju grać z Jurkiem Owsiakiem przez cały dzień. Dzieje się nie tylko w Piwnicznej i Rytrze, ale również w okolicznych miejscowościach. Prawie 50 wolontariuszy jest już pod „parą”.

Dzień wypełniony jest różnymi atrakcjami, w tym imprezami sportowymi. Czadu daja grupy i zespoły muzyczne. Dla milusińskich przygotowano fajne animacje. W orkiestrową niedzielę wpisane są także licytacje gadżetów. 

- Na licytacjach są rzeczy dla wszystkich – mówią Magdalena Żuber, szefowa piwniczańskiego sztabu i Marzena Drzewińska, zaangażowana w tegoroczne orkiestrowe granie. – Mamy wspaniałe "złote" serce z naszym sztabem, holenderski piękny obraz olejny, szkło artysty, którego prace znajdują się w zbiorach królowej holenderskiej Beatrix i angielskiej Elżbiety II i ofiarowywane były papieżom Janowi Pawłowi II i Benedyktowi. Mamy piękne obrazy na szkle nowosądeckiej malarki Ewy  Gocek - Skrzypiec, oferty naszych hoteli, karnety na wyciągi narciarskie. Mamy też do wylicytowania weekend w domku dla 10 osób u szczytu Tatr, w Poroninie.

Piwniczański sztab ma też „wisienkę na torcie”. Jest to niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju kalendarz na 2018 rok, zwany „polskim kalendarzem Pirelli”.

- Kupić go nie jest łatwo – dodaje pani Marzena. - Wydawany jest tylko w 200 egzemplarzach. Elitarny i wysmakowany. Przyjeżdżajcie na licytacje do Piwnicznej. Może uda się wam zostać jego szczęśliwym właścicielem. Chętnych, by go mieć będzie z pewnością wielu, bo jest to rzecz wyjątkowa.

IM., Fot. sztab WOŚP w Piwnicznej-Zdroju.

Piwniczna już gra z WOŚP
Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piwnicznej-Zdroju już się rozkręca.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe