Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
27/03/2020 - 11:50

Piwniczna-Zdrój: Stowarzyszenie „Nasz Dom” apeluje o wsparcie

Stawka jest wysoka – mimo zaistniałej sytuacji epidemiologicznej Stowarzyszenie „Nasz Dom” nadal robi wszystko, by pozyskać środki na dokończenie budowy ośrodka dla swoich podopiecznych, który powstaje w Kosarzyskach. Przez koronawirusa akcja przeniosła się do Internetu.

Piwniczna-Zdrój: Stowarzyszenie „Nasz Dom” apeluje o wsparcie

- Z powodu zaistniałej sytuacji, jaką jest epidemia członkowie i wolontariusze Stowarzyszenia postanowili działać zdalnie – wystawiając prace podopiecznych, ale i nie tylko, bo i przedmioty ofiarowane przez darczyńców, na licytację. Stowarzyszenie w ubiegłym roku wydało album – „Dar pamięci”. W posiadaniu ma jeszcze kilka egzemplarzy, którymi postanowiło się podzielić w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy - warto nabyć – apeluje prezes stowarzyszenia Maria Kulig.

Zobacz też: Ostro zetną pensję burmistrzowi, bo nie wybudował przedszkola na Czerczu

 - Bardzo gorąco zachęcamy do zakupu drugiej części albumu „Dar pamięci” autorstwa Barbary Paluchowej. To pozycja, którą warto mieć w domowej biblioteczce. 400 stron bogato ilustrowanych historii ludzi i ich pasji, domów i wydarzeń. To historie z Piwnicznej, Młodowa, Głębokiego, Kokuszki, Łomnicy, Wierchomli, Zubrzyka, Żegiestowa. Cena - 50 złotych – mówi dalej.

Książkę można nabyć za pośrednictwem Facebooka  - licytacje na profilu Stowarzyszenia „Nasz Dom” lub zamówić przez telefon pod numerami: 696 410 472 lub 728 825 616.

Ale podopiecznym stowarzyszenia można pomóc też inaczej. W tym roku Stowarzyszenie „Nasz Dom” uczestniczy w VII ogólnopolskiej kampanii „Kilometry dobra”. Jest jedną z 40 organizacji w kraju biorących udział w tym przedsięwzięciu.  Zbiera fundusze na dokończenie budowy ośrodka dla osób niepełnosprawnych w Kosarzyskach - gmina Piwniczna-Zdrój.

ES [email protected] Fot.: Stowarzyszenie „Nasz Dom”Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)