Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 7 marca. Imieniny: Flicyty, Kajetana, Pauli
21/02/2021 - 13:15

Po Nowym Sączu trudno się jeździ. Na drogach są gigantyczne dziury

Drogowcy systematycznie łatają dziury na ulicach Nowego Sącza. Nierówności cały czas jednak przybywa. Jest to oczywiście bardzo niebezpieczne dla kierowców. W których miejscach jest najgorzej?

W Nowym Sączu trwa akcja łatania dziur w drogach powstałych po tegorocznym ataku zimy. Drogowcy mają wiele pracy, bo ubytków jest bardzo dużo. W wielu miejscach efekty ich pracy są już widoczne i kierowcy mogą jeździć po równych ulicach. Niestety, nie jest to regułą.

Zobacz także: Nowy Sącz: dziury wyszły spod śniegu, trwa łatanie jezdni

Gdzie pod tym względem jest najgorzej? Bardzo trudno jeździ się po ulicy Nawojowskiej, gdzie dziury w asfalcie są bardzo dużych rozmiarów. Podobnie sytuacja wygląda, na starej części Alei Piłsudskiego. Duże nierówności są także na ulicach 29 listopada i Grunwaldzkiej, gdzie pomimo tego, że wiele dziur zostało już załatanych, kilka ciągle się tam znajduje. Z tym problemem zmagają się  również boczne ulica miasta.

Jeśli w waszej okolicy także znajdują się dziury w asfalcie, zróbcie zdjęcia i wyślijcie do "Sądeczanina". Pokażemy je drogowcom. (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: MP)

Dziury na ulicach Nowego Sącza
Na ulicach Nowego Sącza cały czas jest bardzo dużo dziur powstałych po ataku zimy.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Marcowy miesięcznik Sądeczanin 2021