Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 marca. Imieniny: Ernesta, Jana, Marka
20/02/2022 - 15:15

Podświetlona kładka w Gorlicach gotowa. Prezentuje się niesamowicie [ZDJĘCIA]

Takie inwestycje dodają na pewno dużo kolorytu. Kładka prowadząca do gorlickiego Parku Miejskiego została podświetlona. Może teraz przybierać dowolne kolory, dzięki czemu widoczna jest już z daleka. W nocy wygląda imponująco.

Wiele budynków jest przy różnych okazjach podświetlanych. Wydaje się, że w tym kierunku podąża coraz więcej miast, także w naszym regionie. Najlepszym przykładem są Gorlice. Jak już informowaliśmy kładka prowadząca do Parku Miejskiego była modernizowana.

- Iluminacja z założenia ma pozwolić na podświetlenie mostu w dowolnej kompozycji kolorystycznej, zarówno w formie statycznej, jak i animacji – informował jeszcze przed rozpoczęciem prac Urząd Miejski w Gorlicach.

Modernizacja już się zakończyła, dzięki czemu możemy zobaczyć jak odświeżona kładka prezentuje się w nowej formie. Wygląda na pewno bardzo widowiskowo. Różnokolorowe światła dodają temu miejscu nowego uroku. Widoczne jest już z daleka.

- Dzięki zwycięskiemu w Budżecie Obywatelskim projektowi „No pięknie! – zagospodarowanie terenów rekreacyjnych przy Parku Miejskim”, most zyskał atrakcyjne podświetlenie. Dobór odpowiednich świateł umożliwia podświetlenie kładki w dowolnej kompozycji kolorystycznej, zarówno w formie statycznej, jak i animacji, np. w czasie świąt państwowych – bielą i czerwienią – dodaje gorlicki magistrat. Jak Wam się podoba? ([email protected], fot.: UM Gorlice, wideo: UM Gorlice)

Podświetlona kładka w Gorlicach
Kładka prowadząca do Parku Miejskiego w Gorlicach nabrała kolorów. W nocy jest widoczna już z daleka.


Dziękujemy za przesłanie błędu