Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
07/12/2014 - 21:10

Pojechali w konkretnym celu. Prezenty dla dzieci w Mochnaczce

Młodzi miłośnicy czterech kółek z Krynicy – Zdroju i okolicy przeprowadzili wczoraj mikołajkową zbiórkę słodyczy dla dzieci z katolickiej placówki wychowawczej "Nasz Dom" w Mochnaczce Niżnej.
- W akcji wzięła udział około setka młodzieży - mówi Małgorzata Borycka, administratorka fanpagu na Facebooku „Nocna Jazda Samochodem Bez Celu w Krynicy Zdroju. - W tradycyjnym przejeździe przez miasto uczestniczyło 40 aut. Zebraliśmy dwa wielkie pudła słodyczy, które zostały dostarczone pod dom sióstr zakonnych prowadzących placówkę w Mochnaczce Niżnej. Oczywiście już jest entuzjazm do kolejnych akcji charytatywnych, a ja będę intensywnie myśleć nad ich celem i organizacją. Należy dodać, że Akcję Nocnej Jazdy z Krynicy licznie wparła Nocna Jazda z Nowego Sącza, która zrzesza znacznie większą grupę miłośników nocnych „szlifów”.

Fanpag na Facebooku Nocnej Jazdy Samochodem Bez Celu w Krynicy Zdroju. Nasz strona skupia coraz większą liczbę miłośników czterech kółek z Krynicy i okolic. - Głównie są to młodzi ludzi, którzy nie mają co ze sobą zrobić i jak zorganizować sobie wolnego czasu, a ja staram się im w tym pomóc – wyjaśnia pani Małgorzata. - Zapraszam do odwiedzenia naszego fanpagu, gdzie można zobaczyć zdjęcia i filmiki z tego jak się bawimy i jak działamy.

(s), fot. Gniewosz WątekDziękujemy za przesłanie błędu