Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 października. Imieniny: Angeli, Przemysława, Zenobii
23/03/2017 - 10:45

Ponad 400 chętnych na Ekstremalną Drogę Krzyżową w Grybowie

Pierwsza edycja, a już taki sukces! Ponad 400 osób już zapisało się na Ekstremalną Drogę Krzyżową w Grybowie. A to nie jeszcze nie wszystko. Zapisy bowiem trwają do 26 marca.

- Na obecną chwilę na trasę im. ks. bp Jana Gucwy zapisało się, UWAGA, 423 osoby! Jest to niesamowita liczba, biorąc pod uwagę, że EDK w Grybowie odbywać się będzie po raz pierwszy. Mamy nadzieję że ta inicjatywa będzie się sukcesywnie rozwijać z roku na rok – informują organizatorzy.

Przypomnijmy, że w trasę Ekstremalnej Drogi Krzyżowej mieszkańcy Grybowa i okolic będą mogli wyruszyć 31 marca. Droga, której patronuje bp Józef Gucwa, przebiegać będzie przez Siołkową, Ptaszkową i Kąclową. Trasa EDK Grybów rozpocznie się mszą świętą w miejscowej bazylice o godz. 18, a zakończy przy krzyżu misyjnym kościoła parafialnego.

Zapisy realizowane są poprzez stronę www.edk.org.pl i trwają do 26 marca. Są one konieczne w celu przygotowania odpowiedniej ilości pakietów startowych, an które składają się: rozważania EDK, opaska odblaskowa, opaska sylikonowa na rękę, mapa, opis trasy.

(KB)

Fot. facebook EDK GrybówDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)