Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
03/02/2020 - 10:30

Poranna tragedia na drodze w Kamienicy. 63-letnia kobieta zmarła w szpitalu

Samochód potrącił kobietę, która prawdopodobnie na pasach próbowała przejść na drugą stronę drogi. Stan poszkodowanej był bardzo ciężki. 63-latka została zabrana do szpitala w Limanowej, gdzie lekarze walczyli o jej życie. Niestety byli bezradni. Po godzinie 9 kobieta zmarła.

Tragicznie rozpoczął się nowy tydzień w powiecie limanowskim. Kilkanaście minut po godzinie 6 w Kamienicy doszło do dramatycznego wypadku. Samochód marki Honda potrącił kobietę, która prawdopodobnie na pasach przechodziła na drugą stronę drogi.

Stan poszkodowanej 63-latki był bardzo ciężki. Na miejsce został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który niestety ze względu na złe warunki pogodowe musiał zawrócić. Kobieta została zabrana karetką pogotowia ratunkowego do limanowskiego szpitala. Lekarze próbowali ratować życie poszkodowanej, ale niestety byli bezradni. Po godzinie  9 zmarła.

Przez dwie godziny na drodze wojewódzkiej 968 relacji Mszana Dolna – Zabrzeż, ruch odbywał się wahadłowo. W tym czasie mundurowi ustalali przebieg i przyczyny tego wypadku. Jak informuje Jolanta Mól z limanowskiej policji, kierujący samochodem był trzeźwy.

RG [email protected], Fot. OSP KamienicaDziękujemy za przesłanie błędu