Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 stycznia. Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
20/10/2020 - 10:50

Poseł Patryk Wicher i jego żona mają COVID. Ciężko przechodzą chorobę

Niemal codziennie media obiegają informacje o kolejnych parlamentarzystach zakażonych koronawirusem. Choroba dotknęła też sądeckiego posła PiS Patryka Wichra i jego rodzinę.

O tym, że jest zarażony, Patryk Wicher poinformował  w mediach społecznościowych. Jak wyjaśnia, dziesięć dni temu dowiedział się, że miał kontakt z kimś, kto był zakażony.  Natychmiast zdecydował o samoizolacji całej rodziny.  Teraz  wyniki  testów potwierdziły, że jest chory. Koronawirusem zarazili się  też jego żona i dwie małe córeczki.   

Od środy Ania i ja dość ciężko przechodzimy chorobę, ale na razie dajemy radę. Dobrze, że nasze małe aniołki przechodzą to trochę lepiej – napisał na Facebooku poseł.

Kochani w dniu dzisiejszym testy potwierdziły, że cała nasza rodzinka ma COVIDA-19 Już od 10 dni jesteśmy w...

Opublikowany przez Patryka Wicher Poniedziałek, 19 października 2020

Jednocześnie parlamentarzysta apeluje o opamiętanie do tych, którzy głoszą, że pandemii nie ma, a maseczki są zbędne.  

czytaj też Wstrząsające! Lekarze wybierają kogo ratować. Małopolska jak Lombardia

- Naprawdę nigdy w życiu tak ciężko nie przechodziliśmy choroby. Mam nadzieje, że wszystko będzie okey, choć mamy kilka chorób współistniejących. Dziękujemy za słowa wsparcia i wszelką okazaną pomoc.

Czytaj też Znalazł ciało samobójczyni w Nowym Sączu, teraz ma straszne wizje o zarazie 

Dezynfekcja - Dystans – Maseczka! Te zasady to przejaw szacunku i miłości dla drugiego człowieka, ale i przede wszystkim dla siebie – napisał poseł.(jagienka.michalik@sadeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu