Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 lipca. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
12/12/2023 - 09:35

Poważny wypadek w Gostwicy. Droga zablokowana

Na drodze powiatowej między Stadłami a Przyszową doszło do poważnego wypadku. Z nieznanych na tę chwilę przyczyn, osoba kierująca samochodem osobowym przejeżdżając przez Gostwicę, zjechała z drogi i uderzyła w słup. W tej chwili na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają jak doszło do tego nieszczęścia. Droga jest nieprzejezdna.


Dochodziła godzina siódma trzydzieści, jak na drodze powiatowej w Gostwicy doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w słup. 

- W wypadku ucierpiała jedna osoba. Załoga pogotowia ratunkowego udzieliła jej pomocy, a następnie przewiozła do szpitala w Nowym Sączu - powiedział nam oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu. 


Zobacz też Strzelanina przed sklepem Biedronka. Na miejscu policja i pogotowie 

Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy ustalają, jak doszło do tego nieszczęścia. Aktualnie droga jest nieprzejezdna. Nie wiadomo, jak długo jeszcze potrwają utrudnienia w ruchu. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. ([email protected] Fot. OSP Gostwica)Dziękujemy za przesłanie błędu