Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 25 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
03/03/2024 - 16:25

Pożegnał się z posadą. Adam Czerwiński nie jest już dyrektorem powiatowego zarządu dróg

Dwadzieścia pięć lat, taki szmat czasu Adam Czerwiński szefował Powiatowemu Zarządowi Dróg w Nowym Sączu. Teraz żegna się z urzędem. Powód? Po czterdziestu sześciu latach pracy zdecydował się odejść na zasłużoną emeryturę.

Pora odpocząć po czterdziestu sześciu latach pracy, postanowił Adam Czerwiński i zdecydował się  odejść na emeryturę i pożegnać się z  powiatowym zarządem  dróg, któremu szefował dokładnie dwadzieścia pięć lat, od momentu jego utworzenia w 1999 roku.  

 Czytaj też Kolejna część Nowego Sącza skazana na komunikacyjny paraliż. Zamykają następną ulicę. Co się tam buduje? [ZDJĘCIA]

Podziękowania za pracę

Razem z Bogdanem Potońcem  zarządem powiatu Adamowi Czerwińskiemu dziękowała za współpracę starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

- Wysiłek, który wkładał pan w realizację codziennych zadań, kierowanie tak dużą jednostką oraz poświęcenie i zaangażowanie w działalność służbową zasługują na uznanie i szacunek – podkreślił starosta.

 - Życzę, aby odpoczynek na emeryturze był dla pana aktywnym czasem spełniania marzeń, a także realizacji zamierzeń i pomysłów, na które dotąd brakowało czasu. Życzę również, by kolejne dni upływały w szczęściu, radości i dobrym zdrowiu - dodał Kwiatkowski.

Czytaj też Masakra na lokalnej drodze. Jezdnia jak po trzęsieniu ziemi [ZDJĘCIA]  

Coraz więcej pieniędzy na drogi

Adam Czerwiński przypomniał, że po utworzeniu powiatowego zarządu dróg fundusze na utrzymanie 500 km dróg i 174 mostów w Powiecie wyniosły 6,5 mln zł. Z upływem lat środki na ten cel stale udawało się zwiększać, a w tym roku sięgają one aż 100 mln zł.  Fot. Paweł SzeligaDziękujemy za przesłanie błędu