Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
04/04/2020 - 19:10

Przeżyli koszmar. W jednym momencie stracili dorobek całego życia

Rodzinę z Siołkowej spotkała tragedia. Musieli w nocy uciekać z płonącego domu. W pożarze stracili cały dobytek. Nie bądźmy obojętni. Pomóżmy im!

Dramat rozegrał się w nocy z środy na czwartek (1/2 kwietnia). Około godziny 3 w nocy w jednym z domów w Siołkowej wybuchł pożar. Rodzice wraz z dwójką dzieci musieli uciekać z płonącego budynku.

Zobacz też Wielki pożar w Siołkowej. Spłonęły trzy samochody i część domu [ZDJĘCIA]

Już po chwili przyjechały wozy straży pożarnej. Sytuacja była dramatyczna. Płonęły trzy samochody osobowe oraz wiata. Pożar rozprzestrzenił się również na poddasze domu jednorodzinnego. Strażacy przez wiele godzin walczyli z żywiołem, a domownicy patrzyli bezradnie, jak ich cały dobytek życia płonie. Po pięciu godzinach strażakom udało się ugasić pożar, ale straty jakie ponieśli właściciele są ogromne.

Budynek mieszkalny wraz z wyposażeniem został w dużej części spalony. W każdej chwili dach może się zawalić. Czteroosobowa rodzina mieszka teraz u swoich bliskich, ponieważ ich dom nie nadaje się do użytku.

Pomóżmy odbudować spalony dom, aby rodzina z Siołkowej jeszcze przed zimą mogła w nim zamieszkać. Czy uda się? Już wiele razy pokazaliście, że dla was nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystko w waszych rękach. Jeśli chcesz wpłacić dowolną sumę pieniędzy, kliknij TUTAJ.

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu