Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 czerwca. Imieniny: Aliny, Anety, Benona
07/09/2022 - 08:30

Przyjechał na Sądecczyznę żeby odpocząć. Tutaj spotkał śmierć, jego ciało znaleźli w potoku

To był nieszczęśliwy wypadek. 52-latek, który przyjechał do Piwnicznej, aby odpocząć, prawdopodobnie spadł ze skarpy. Upadek okazał się tragiczny w skutkach. Życia nieszczęśnika nie udało się uratować.

Sądeccy policjanci wspólnie z prokuratorem ustalają przyczyny tragedii, która w miniony wtorek wydarzyła się w Piwnicznej – Kosarzyskach. Ktoś znalazł w potoku ciało mężczyzny. Zwłoki znajdowały się w takim miejscu, że niezbędna była pomoc strażaków.

- To było ciało 52-letniego mężczyzny, który na co dzień mieszkał za granicą, ale przyjechał do Kosarzysk aby odpocząć. Tutaj miał domek letniskowy – powiedział „Sądeczaninowi” mł. asp. Bartosz Izdebski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.  

Zobacz też Był taki młody, jego ciało znaleźli przy torach. Podejrzany o morderstwo uciekał pociągiem 

Tragedia w Kosarzyskach 

Śledczy zabezpieczyli ciało nieszczęśnika. W najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja. Po przeprowadzonych oględzinach prokurator wstępnie wykluczył, aby ktoś mógł się przyczynić do tej śmierci. Wszystko wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. 52-latek prawdopodobnie spadł ze stromej skarpy. Upadek okazał się tragiczny w skutkach. ([email protected] Fot. Ilustracyjna JM)Dziękujemy za przesłanie błędu