Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 stycznia. Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
22/11/2020 - 18:55

Ratownicy ścigają się z czasem: kobieta w samej piżamie ruszyła po nocy w las

Policja i strażacy z Limanowszczyzny prowadzą właśnie poszukiwania kobiety, która w samej piżamie błąka się w okolicy masywu leśnego w miejscowości Glisne.

Ratownicy ścigają się z czasem: kobieta w samej piżamie ruszyła po nocy w las

Około godziny 17 na telefon alarmowy 112 zadzwonił kierowca, który na drodze w miejscowości Glisne w gminie Mszana Dolna zauważył błąkającą się w samej piżamie starszą kobietę. - Kierowca poinformował, że kobieta szła w kierunku masywu leśnego – informuje oficer dyżurny limanowskiej straży dodając, że zgłaszający zamiast zainteresować się czy pomóc kobiecie po prostu odjechał.

Zobacz też: Pilne! Zaginął Adam Gruca. Trwają poszukiwania

Z miejsca zorganizowano poszukiwania. Biorą w nich udział nie tylko strażacy, ale również policja. Sprawa jest bardzo poważna, bo nie wiadomo, w jakiej kondycji jest poszukiwana, dlaczego znalazła się poza domem bez ubrania a dodatkowym zagrożeniem jest bardzo niska temperatura i panujące już ciemności. 

(24.11.2020) Kobieta została odnaleziona po kilku godzinach. (e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ilustracyjne archiwum sądeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu