Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
30/03/2018 - 10:20

Rewolucja na limanowskich parkingach? Wystarczy przelew i gotowe!

Tuż po świętach, bo 3 kwietnia, w Strefie Płatnego Parkowania w Limanowej wchodzi nowa forma nabycia abonamentu. Chcesz zakupić możliwość postoju na dłuższy czas? Wystarczy przelew i gotowe!

Od 3 kwietnia wchodzi nowa usługa w Strefie Płatnego Parkowania w Limanowej. Kierowcy, którzy chcą zakupić dłuższy okres postoju będą mogli zrobić to za pomocą e-abonamentu, czyli szybko, prosto i bez wychodzenia z domu. 

Zobacz też: Limanowscy policjanci zatrzymali 5 osób w związku z przestępczością narkotykową

Wszystko dzięki temu, że kartę abonamentową zakupisz przez internet. Nie jest to trudne, bowiem wystarczy wykonać przelew na podany numer konta oraz wypełnienie właściwego formularza. 

- Osoba, która będzie chciała wykupić abonament dokona zapłaty właściwej kwoty na konto nr 28 8804 0000 0000 0023 3100 0002 , po czym wejdzie na stronę internetową www.e-abonament.pl i wpiszę nazwę miasta Limanowa, a następnie wypełni właściwy formularz wpisując dane niezbędne do wykupienia abonamentu. Biuro Strefy Płatnego Parkowania w ciągu dwóch dni roboczych zweryfikuje dane przesłane przez klienta i prześle e-mailem nadanie abonamentu wraz z identyfikatorem do wydruku w domu klienta, który to identyfikator należy umieścić za przednia szybą pojazdu - informuje limanowski magistrat

Zobacz też: Szał przedświątecznych zakupów trwa. Jak się nie dać oszukać? Policja apeluje!

Jaka jest wysokość abonamentów? W strefie A kwoty zaczynają się od 150 złotych, a kończą, w przypadku abonamentu rocznego na miejscu zastrzeżonym, na 3 tys. złotych. W w strefie B za miesiąc postoju w miejscu ogólnodostępnym zapłacimy 50 złotych, a za roczny abonament na miejscu zastrzeżonym 2 tys. złotych. 

e.czech@sadeczanin.info, Fot. UM LimanowaDziękujemy za przesłanie błędu